Plastik Sandalye Depa Plastik firması olarak bizler tam 1985 senesinden beridir sizlere en uygun hizmeti vermek için çalışmalar yapmaktayız. Oldukça geniş ürün yelpazemiz ve plastik sektöründe çığır açan faaliyetlerimiz ile çok çeşitli ve kaliteli hizmetler sunarken farkımızı ortaya koyuyoruz. Özellikle plastik ürünlerin işlenmesi ve istenilen şekle sokulması aşamasında kullandığımız yenilikçi yöntemler ile kusursuz bir hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Aynı şekilde plastik sandalye ürünlerimizde de benzer yöntemleri uyguluyor ve ürünlerin kusursuz olması için çalışmalar yapıyoruz.

Kaliteli ve Geniş Yelpazeye Sahip Sandalye Ürünler

Müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda oldukça yenilikçi ve kaliteli bir şekilde üretilen ürünlerimiz sağlamlık ve tasarımsal ögeleri de içerisinde barındırmaktadır. Plastik üretim sektöründe öncü bir firma olmamızdan mütevellit pek çok tasarımsal ürün yelpazesine sahibiz ve müşterilerimizin uygun bulduğu her tasarımı yerine getirmekteyiz.

Tasarım çizimlerinin de bünyemizde görev alan uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapıldığı plastik sandalye ürünlerimiz en kaliteli plastik maddelerden üretilmektedir. Oluşturulan kalıpların içerisine enjekte edilen eritilmiş plastik madde ile istenilen form oldukça kısa bir sürede ortaya çıkmaktadır.

Uzman Ekip Arkadaşlarımız ile Hizmetinizdeyiz

Tam 1985 senesinden bugüne hizmet vermekte olan ve alanında öncü bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız bünyesinde yer alan uzman çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en uygun olan hizmeti vermeye çalışmaktayız. Plastik sektöründe çığır açan yeni fikirlerimiz ve makinelerimiz ile sizlerin istekleri doğrultusunda gerekli olan çalışmaları yerine getirmekteyiz.

Plastik sandalye ürünlerimizde de aynı yenilikçi ve tasarımsal anlayışı sürdürüyoruz ve daha önce hiç hayal etmediğiniz tasarımda ve kalitede ürünlerimizi huzurlarınıza sunuyoruz.

Plastik Sandalye İmalatı

Bizler Depa Plastik firması olarak öncelikle müşterilerimizin isteklerini sonuna kadar dinliyoruz. Müşteri ve uzman ekip arkadaşlarımızın anlaşması sonucunda ortaya çıkan plastik sandalye tasarımına uygun çizimler elde ediyor ve bu çizimlere yönelik tasarım kalıplarımızı bizzat kendimiz oluşturuyoruz. Plastik sandalyeye uygun olan kalıpların içerisine de gelişmiş ve yenilikçi enjeksiyon yöntemleri ile kaliteli plastik maddeyi aktarıyor ve beklemeye bırakıyoruz. Plastik baskı yöntemleri ile ürettiğimiz sandalyelerimizi kullanımınıza sunuyoruz.