Plastik Enjeksiyon Ürün Tasarımı

Plastik Enjeksiyon Ürün Tasarımı

Plastik ürünler hayatımızın her alanında kullanılır. Peki, hiç merak ettiniz mi? Bu ürünler nasıl üretilir. Yaşamın her alanında kullanılan plastik ürünler plastik enjeksiyon yöntemi ile üretilir. Firmamız plastik enjeksiyonda bilgisayar ile entegre cihazlar kullanır. Üretilmesini istediğiniz ürünlerin tasarımını firmamıza bırakabilir veya tasarımını siz belirleyip üretimi bize yaptırabilirsiniz. Plastik ürünler ev yaşamından sanayi alanına kadar her alanda çokça kullanılan malzemelerdir. Kaliteli ürünler istiyorsanız firmamız ile görüşmeniz gerekir.

Plastik Enjeksiyon Nedir?

Plastik enjeksiyon üretilecek malzemenin ham maddesinin yüksek ısılarda eritilip bir enjeksiyon vasıtasıyla kalıplara dökülme işlemidir. Bu yöntem çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen bir yöntemdir. Firmamız eski olan bu yöntemi son teknoloji ile harmanlayıp bilgisayar ile entegre ederek kullanır. Üretilen malzeme üzerine istenilen baskı ve logo tasarımı yapılır.

Tasarım Nasıl Yapılır?

Firmamız ürün üretmeden önce tasarım aşaması için hazırlık yapar. Tasarım uzman ekibimiz tarafından müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanır. Ham madde eritildikten sonra kalıplara dökülür ve kalıptan düzgün bir şekilde çıkması için tutma basıncı uygulanır. Daha sonra soğutma işlemleri uygulanır. Üretilen ürün kalıptan çıkarıldıktan sonra gerekli düzeltme işlemi yapılır ve basılması gereken logo basılır. Ürünler müşteriye firmanın reklamı basılarak istenilen şekilde teslim edilir. Firmanız sektörde fark yaratsın ve özel ürünler ile profesyonel hizmet versin isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünün üretilmesinde ki süreç mutlaka uzman ve teknik bilgiye sahip bir ekip tarafından yönetilmelidir. Firmamız ürün üretiminin her aşamasında teknik ekip ile çalışır.

Sipariş Süresi Nasıl Olur?

Sipariş aşamasına geçilmeden önce tasarım sürecinin bitmiş olması gerekir. Örnekleri firmamıza ulaştırabilir veya sitemizde bulunan örneklerden tercih edebilirsiniz. Firmamızda bulunan numunelerden seçip ödeme işlemlerinden sonra sipariş sürecine geçilir. Piyasada en uygun fiyatı veren ve profesyonel hizmet sunan firmalar arasında lider bir firmadır. Firmamız beyaz eşyalara ait plastik parçaları, elektronik eşyaların plastik parçalarını da üretir. Müşteriden talep alındıktan sonra özel cihazlar ile üretilen ürünler müşteriye en kısa zaman içinde ulaştırılır. Firmanızın tüm ihtiyaçlarını bize iletebilir ve üretim siparişi verebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için firmamızı arayın ve bilgi alın.