CNC Freze ve EDM İşçiliği

CNC Freze ve EDM İşçiliği Günümüzde teknolojinin hızla gelişimi her alanda önemli adımlar atılmasını sağlıyor. Bu alanlardan biri de çeşitli makinelerin üretimidir. En ileri düzeyde ve Avrupa standartlarına uygun makineler ve kalıpların üretimi için CNC adı verilen mekanik sistemler geliştirilmiştir. Bu sistemler sayesinde daha fazla müşteriye ulaşılması ve kısa sürede seri üretimler yapılması planlanmıştır. Takım tezgahları oluşturularak üretimde hata en aza indirilmiştir.

CNC Freze Sistemleri Nedir?

Firmamızda üretilen ve satışa sunulan ürünlerimiz CNC freze sistemleri ve takım tezgahları ile üretilmektedir. CNC kısa bir isim kodlamadır. CNC kısaltmasının ismi ” Bilgisayar Destekli Numerik Kontrol ” olarak bilinir. Bilgisayar desteği ile hatasız ve seri üretimler yapan bir kod belirlenmiştir. Bu kod sayesinde sanayi ve çeşitli alanlarda birçok ürün en iyi şekilde üretilebilmekte ve Avrupa standartlarına yaklaşmaktadır. Firmamızda üretilen plastik ürün ve kalıplar CNC freze sistemine uygun üretiliyor. CNC mekanik çalışma sistemleri ürünlerin üretim aşamalarını kontrol eden ve hata kabul etmeyen bir sistemdir. Bu sebeple firmamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

CNC Freze ve EDM İşçiliği İle Güvenli Kalıp İmalatı

Firmamız yıllardır kalıp imalatı yapmaktadır. Kalıp imalatında püf noktalarımızdan birisi CNC mekanik sistemleridir. Ayrıca EDM makineleri sayesinde kusursuz ve mükemmel ürünlere sahip olunuyor. EDM makineleri son teknoloji ile birleşerek kalıp imalatından önemli adımların atılmasına yardımcı olmuştur. Kalıp imalatı ve plastik ürün üretimde ön sıralarda bulunan firmamız EDM işçiliği ile kendini ispatlamıştır.

Güvenli Siparişlerin Adresi: Depa plastik

Kalıp üretimde tercihiniz olan firmamız son teknoloji sistemleri ile çalışmalarını sürdürüyor. EDM makineleri ve CNC freze mekanik sistemleri ile çalışan firmamızda kalıp imalatı siparişleriniz alınıyor. Sipariş sırasında istenilen ürünlerin imalatı için fiyat belirlemesi yapılıyor. Sizden gelen cevap doğrultusunda sipariş işleme alınıyor. EDM işçiliği ile istediğiniz her kalıp kolayca hazırlanıyor. Her türlü şekil ve plastik kalıplar CNC mekanik kodlarıyla oluşturuluyor. Her zaman güvenle sipariş verebileceğiniz firmamızda uygun fiyat tarifeleri uygulanıyor. Her zaman ileri teknoloji ile üretilen ürünlerimize ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.